اخبار توتوچی

ژستد یک میلی‌متر تا هجوم اینستاگرامی (عکس)

ژستد یک میلی‌متر تا هجوم اینستاگرامی (عکس)
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰

رودی ژستد در دیدار برار نساجی چندین موقعیت خوب گلزنی داشت ولی بدشانسی مانع از ثبت نخستین گل او با استقلال شد.

مهاجم بلند قامت استقلال روی نبردهای هوایی عملکرد خوبی داشت. رودی ژستد که چند وقتی است از پانه تولیکوس یونان جدا و به جمع شاگردان مجیدی اضافه شده است، در دیدار برابر نساجی چندین موقعیت خوب گلزنی داشت که هر بار او چند سانتی متری برای ثبت نخستین گلش با آبی های پایتخت کم می آورد.

 

این بازیکن در نیمه نخست در دقایق 13 و 20 فرصت هایی داشت. مورد اول توسط مدافعین دور شدند و روی صحنه دومی نیز شوت او آنقدر کم جان بود که به راحتی در اختیار حقیقی قرار گرفت. بزرگترین موقعیت این بازیکن، در دقیقه 28 بود. جایی که روی ریباند شوت مرادمند و در دهانه دروازه، توپ به او رسید ولی حقیقی که روی زمین هم افتاده بود، توانست به زیبایی و با یک دبل سیو، ضربه سر مهاجم اهل کشور بنین را مهار کند.

 

اما در دقیقه 62 این بازیکن بلند قامت می توانست گلی زیبا را به ثمر برساند که اینطور نشد. ژستد پس از یک کنترل توپ در پشت محوطه جریمه، کیم به عرض زد و سپس با شلیکی محکم دروازه نساجی را تهدید کرد. شدت و سرعت این شوت به حدی بالا بود که علیرضا حقیقی هرگز فرصت واکنش و عکس العمل روی این توپ را نداشت اما ضربه ژستد با کمترین اختلاف ممکن از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

مهاجم فرانسوی الاصل استقلال که باور نداشت شوت دیدنی او با این اختلاف کم به بیرون رفته، با آه و حسرت از اینکه این موقعیت او به گل تبدیل نشده، حسرت خورد. افسوس های این بازیکن و از دست رفتن دومین موقعیت جدی که در این بازی نصیبش شده بود، سبب گردید تا این بازیکن بر بخت بدش لعنت بفرستد چرا که هر بار با بدشانسی و دست خالی، از جلوی دروازه نساجی باز می گشت.

 

در حالیکه تصاویر زیبای لحظه شوت ژستد و افسوس های او توسط دوربین امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش سه شکار شده، اما این بازیکن در ادامه نیز یک موقعیت گلزنی دیگر را از دست داد. در دقیقه 68 کرنر ارسالی مهدی پور به روی دروازه حریف، با خروج اشتباه حقیقی همراه بود که رودی ژستد پیش از گلر نساجی با ضربه سر توپ را به سمت دروازه قائمشهری ها زد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

به هر شکل روز، روز ژستد نبود. این بازیکن چندین موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و در حالیکه می توانست امشب را به عنوان مرد محبوب آبی های پایتخت تبدیل شود و پیام های تبریک فراوانی را از سمت هواداران استقلال زیر پست های اینستاگرامی اش دریافت کند، دست خالی و با کسب تنها یک تساوی خانگی زمین مسابقه را ترک کرد.