اخبار توتوچی

گواردیولا: لایپزیش تیمی تسلیم ناپذیر است

گواردیولا: لایپزیش تیمی تسلیم ناپذیر است
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی، بعد از پیروزی تیمش مقابل لایپزیش از این تیم آلمانی تمجید کرد.

احتمالاً از همین حالا می توان گفت که دیدار شب گذشته منچسترسیتی و لایپزیش یکی از جذاب‌ترین رقابت‌های این تورنمنت در فصل جاری به حساب می آید؛ مسابقه ای که در آن شاهد 9 گل بودیم و نهایتاً این شاگردان پپ گواردیولا بودند که با نتیجه 6-3 بر حریف خود غلبه کردند.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، بعد از پیروزی پر گل تیمش مقابل لایپزیش گفت: " لایپزیش تیمی است که هیچ وقت تسلیم نمی شود. شیوه بازی آنها کمی متفاوت است و به نوعی می‌توان گفت برای همه چیز یا هیچ می‌جنگند و چیزی برای از دست دادن ندارند‌. در برابر تیمی مانند لایپزیش هیچگاه نمی توان این احساس را داشت که کار تمام شده است."

 

گواردیولا در ادامه گفت: "یکی از نکات کلیدی این بود که هرگاه حریف به گل رسید ما بلافاصله توانستیم گل بعدی را بزنیم و این مسئله خیلی کمک مان کرد. با این حال ما کیفیت بهتری از خود به نمایش گذاشتیم و نهایتا توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. ما در سه مسابقه اخیرمان در اتحاد 16 گل به ثمر رسانده ایم و این فوق العاده است. روز شنبه با ساوتهمپتون بازی داریم که رقیب بسیار دشواری محسوب می شود. امیدوارم هواداران بیشتری در آن بازی حضور داشته باشند و از آنها برای حضور در ورزشگاه دعوت می کنم‌."