اخبار توتوچی

خارجی های النصر برای لیگ قهرمانان مشخص شدند

خارجی های النصر برای لیگ قهرمانان مشخص شدند
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

روزنامه الریاضیة مدعی شد که عبدالرزاق حمدالله مهاجم خطرناک النصر با وجود محرومیت مقابل تراکتور، در لیست آسیایی این تیم حضور دارد.

باشگاه النصر که خود را برای تقابل حساس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و جدال با تراکتور آماده می کند، چند بازیکن خود از جمله عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی را به دلیل محرومیت برابر نماینده تبریز در اختیار ندارد و همین مسئله باعث بروز شایعاتی مبنی بر خط خوردن این افراد شد که حالا روزنامه معتبر عربستانی این خبر را رد می کند.


روزنامه الریاضیة در شماره امروز خود نوشت که باشگاه النصر تصمیم گرفته است تا عبدالرزاق حمدالله، وینسنت ابوبکر و اندرسون تالیسکا را به عنوان بازیکنان خارجی در لیست خود برای حضور در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار دهد ضمن اینکه جلال الدین ماشاریپوف ازبکستانی نیز به عنوان سهمیه آسیایی این تیم را همراهی می کند.


رامیرو فونس موری مدافع آرژانتینی که فصل گذشته به همراه ویارئال عنوان قهرمانی لیگ اروپا را کسب کرد، غایب بزرگ لیست آسیایی النصر است. این تیم چند روز پیش محمد الفتیل مدافع عربستانی الاهلی را با قراردادی یک ساله به خدمت گرفت و به نظر می رسد هدف از جذب این بازیکن، تقویت خط دفاعی در غیبت فونس موری بوده است.


این در حالی است که عبدالله مادو و علی لاجامی دو مدافع اصلی النصر به دلیل دو اخطاره بودن مقابل تراکتور محروم هستند و مانو منزس سرمربی برزیلی این تیم ترجیح داده است با ریسک بالا و بدون استفاده از مدافعین اصلی خود، با تکیه بر تجربه محمد الفتیل به مصاف تراکتور برود.


نکته جالب اینکه طی ماه های گذشته شایعات زیادی پیرامون عدم حضور عبدالرزاق حمدالله در لیست آسیایی النصر منتشر شد چرا که او نیز به دلیل 2 اخطاره بودن مقابل تراکتور غایب است و حتی گفته می شد حمدالله سران النصر را تهدید کرده است که در صورت غیبت در لیست آسیایی این تیم را ترک می کند، اما حالا و طبق ادعای الریاضیة، این بازیکن در فهرست نهایی مانو منزس حضور دارد و در صورت صعود النصر به مرحله یک چهارم نهایی، می تواند تیمش را همراهی کند.

بدین ترتیب 2 خرید خارجی ابتدای فصل این تیم عربستانی یعنی وینسنت ابوبکر و اندرسون تالیسکا به همراه حمدالله مراکشی و ماشاریپوف ازبک آنها را در آسیا همراهی می کنند و خبری از پتروس هافبک برزیلی و همچنین نورالدین امرابط وینگر مراکشی در این رقابت ها نیست. النصر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در تاریخ 23 شهریور در استادیوم جاسم بن حمد به مصاف تراکتور می رود.