اخبار توتوچی

هری کین با این کارها نام خوب خود را خراب می‌کند

هری کین با این کارها نام خوب خود را خراب می‌کند
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول، از هری کین، کاپیتان انگلیس و تاتنهام، برای حاضر نشدن در تمرینات اسپرز انتقاد کرد.

غیبت هری کین در تمرینات روز دوشنبه تاتنهام، توفان بزرگی را ایجاد کرد؛ روز گذشته قرار بود اولین روز بازگشت او از تعطیلات پس از رقابت های یورو 2020 باشد.

هری کین به دنبال جدایی از تاتنهام و پیوستن به منچسترسیتی است و بر اساس گزارش های منتشر شده عدم حضور کین در تمرینات به این دلیل بود که او اعتقاد دارد قول و قرار غیررسمی با مدیران باشگاه دارد که به او اجازه می دهد در این تابستان تاتنهام را ترک کند. قول و قراری که مدیران تاتنهام به آن پایبند نمانده اند.

ریو فردیناند در حمایت از مهاجم تیم ملی انگلیس در توییتر خود نوشت: "من نمی گویم که هری کین و تاکتیک های او برای ترک اشتباه است (اگر بخواهیم آنچه گفته می شود را باور کنیم). هری جام می خواهد و سن او در حال بالا رفتن است."

با این حال مدافع میانی سابق لیورپول ، کاراگر با تاکتیک های کاپیتان تیم ملی انگلیس موافق نیست و مدعی شد که این کارها می تواند شهرت وی را از بین ببرد.

کاراگر در توییتر خود در مخالفت با ریو فردیناند نوشت: "من مخالفم، عدم حضور در تمرینات اشتباه است. همه ما می دانیم که او می خواهد برود و کاملا درک می کنیم که چرا. اما هری نباید نام یا رابطه خود را با طرفدارانی که او را می پرستند، خراب کند. اسپرز همیشه باشگاه او خواهد بود."

 

این دو تنها بازیکنان سابقی نبودند که در مورد عملکرد کین نظر دادند؛ جیمی اوهارا، هافبک سابق اسپرز، نیز گفت که بدیهی است که کار به جایی رسیده است که برنده کفش طلای لیگ برتر انگلیس به ستوه آمده است.

اوهارا گفت: "من از شخصی مانند هری کین، فردی حرفه ای که همیشه 100 درصد برای باشگاه فوتبال کمک می کند، چنین انتظاری نداشتم.

او یکی از بهترین مهاجمان جهان است و احتمالاً فکر می کند تاتنهام جایی نیست که بتواند قهرمان شود و جام هایی را به دست آورد.

او اکنون 28 ساله است، نه 23 ساله! این زمانی است که شما می توانید این حرکت بزرگ را انجام دهید، قراردادهای بزرگ را به دست آورید و برای خود بردن جام هایی را تضمین کنید. احتمالاً کار به جایی رسیده است که او به ستوه آمده و فکر می کند دیگر بس است."

علاوه بر هری کین، سیتی قصد جذب جک گریلیش، ستاره استون ویلا، را نیز دارد و گفته می شود تیم پپ گواردیولا 120 میلیون یورو برای جذب کاپیتان استون ویلا پیشنهاد کرده است.

چشم انداز حضور هر دو ستاره انگلیس در ورزشگاه اتحاد، چشم اندازی ترسناک برای همه رقبای سیتی خواهد بود.